en

PRAGUE SOUNDS

Kontakty a tým

Pořádá

Prague Sounds s.r.o.
Palackého 740/1
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 24246671
DIČ: CZ24246671

Společnost Prague Sounds s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 196079.

Jednatelem společnosti je Mgr. Marek Vrabec.

Telefon, email:

224 946 508, office@strunypodzimu.cz

Kontakt pro média

Radek Babička
babicka@strunypodzimu.cz
723 036 041

V žádosti o akreditaci uveďte, prosím, následující informace: 1. jméno a příjmení 2. redakce 3. pozice (novinář / fotograf) 4. email 5. telefon 6. koncert (či koncerty), na který se chcete akreditovat

Vstupenky v siti GoOut

Kontakt vstupenky

Lucie Steiner
steiner@strunypodzimu.cz
720 547 315

TÝM

Tváře za festivalem

Marek Vrabec

ředitel festivalu

vrabec@strunypodzimu.cz

Vilém Spilka

umělecké plánování

spilka@strunypodzimu.cz

Vlastimil Trllo

finance

trllo@strunypodzimu.cz

Veronika Osladilová

produkce

osladilova@strunypodzimu.cz

Pavel Vejvoda

komunikace

vejvoda@strunypodzimu.cz

Vladimír Koller

vnější vztahy

koller@strunypodzimu.cz

Guy Borg

dramaturgie

borg@strunypodzimu.cz

Anna Bednářová

executive assistant

724 704 181

bednarova@strunypodzimu.cz

Jitka Míková

umělecké plánování

737 033 341

mikova@strunypodzimu.cz

Kristýna Nováková

produkce

739 686 622

novakova@strunypodzimu.cz

Tomáš Pokorný

marketing

703 190 246

pokorny@strunypodzimu.cz

Radek Babička

PR

723 036 041

babicka@strunypodzimu.cz

Lucie Steiner

back office, vstupenky

720 547 315

steiner@strunypodzimu.cz

Terezie Taberyová

mecenášský klub, VIP servis

607 207 587

taberyova@strunypodzimu.cz

Zlata Biedermannová

PR

Marie Háková

social media

hakova@strunypodzimu.cz

Michal Caban

umělecká supervize

Petra Hajská

fotografka

Jan Středa

zvuk

Jiří Sedlák

PR supervize

Johan Vlach

DTP a tisky