en

Aktuality

9. září

Zazněl závěrečný tón Prague Sounds

Děkujeme všem kteří spoluvytvářeli skvělou atmosféru, nejen na plovoucí scéně, ale i na nábřežích, na mostě nebo na šlapadlech na hladině řeky. Zapojily se i hlasy ptáků, cinkání tramvají, občasné zaburácení motoru z nábřeží, šplouchání vody zpod šlapadel. To jsou všechno Prague Sounds! Nový sound Prahy. Nový zvuk Strun podzimu. Děkujeme.

8. září

Festival Prague Sounds zakončí Lizz Wright

Zachytili jsme Lizz Wright před zkouškou na závěrečný koncert na Plovoucí scéně. Můžete se těšit na silné zakončení festivalu, které se ponese v gospelovém duchu.

5. září

YoYo Ma a jeho Day of Action

Tak se nazývá den po koncertu, kdy se YoYo Ma zúčastní zajímavých setkání či workshopů a také doslova vyrazí do ulic, aby na chvilku zahrál obyvatelům města, které navštívil. V našem případě to však nebyly ulice. YoYo Ma navázal na vystoupení na Plovoucí scéně a zahrál spolu s Jiřím Slavíkem, z paluby loďky uprostřed Čertovky.  

2. září

Festival Prague Sounds začal znít na hladině Vltavy

Pan Jiří Suchý zahájil festival velkolepým představením a otevřenou náručí přivítal návštěvníky úvodního koncertu.

20. ledna

Yo-Yo Ma zahraje Bacha pod širým nebem na hladině Vltavy

Koncert violoncellisty Yo-Yo Ma 4. září se přesouvá  z Rudolfina na open air plovoucí scénu festivalu Prague Sounds na hladině Vltavy. Více informací o koncertě zde. Držitelé vstupenek do Rudolfina obdrží e-mailem nové vstupenky. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte emailem na adrese: steiner@strunypodzimu.cz nebo telefonicky na tel: +420 720 547 315. Děkujeme.

8. června

Lizz Wright v Praze doprovodí Kenny Banks

Na gospelovém koncertě s Lizz Wright 8. září na Vltavě Lizz doprovodí hráč na klávesové nástroje Kenny Banks.

24. května

Prodej vstupenek na festival Prague Sounds zahájen

Vstupenky na všechny koncerty Prague Sounds jsou v prodeji prostřednictvím sítě GoOut, a to i zde na našem webu. Kapacita je z důvodů vládních opatření prozatím omezena na polovinu celkové kapacity.